RANTH-Førdes nye musikkstjerne

Rene Anthony Ekroll Haugen

Anga-back Rene Anthony Ekroll Haugen har mange talenter, kanskje den største er som artisten RANTH.Etter å ha skrive kontrakt med Anga foran årets sesong har han vist sitt store potensiale og engasjement på fotballbana. Det færre veit er at han har ett stort talent som artist og låtskrivar. Akkurat nå holder Rene på å sluttføre sin låt til Låtkonkurransen 2022 til Trøkk n’ Truck. Dette skal i følge han bli en kjempebra rockelåt. Vi gleder oss å høyre den når den blir publisert i juli.

Neste prosjekt blir klubblåt til Anga FK

Anga har aldri hatt eigen klubblåt. Rene har påtatt seg oppdraget og lage denne. Vi håper på en lansering av denne i løpet av 2022. Vi har vært gjennom nesten 2 år med stengte haller og treninger, nå tenker vi å kjøre på med optimisme og full aktivitet framover. Klubben vår har lagt nede og ikkje greidd å stille lag i serien, nå skal vi få oss egen sang som kan synges av full hals i garderoben og av alle som er glade i klubben vår.

RANTH-Don’t Put Love on Hold , single fra 2021
RANTH-Party Somewhere, nyeste single fra mai 2022
RANTH-Fireworks , single fra 2022
RANTH-Down , single fra 2021.

Denne nettsiden bruker informasjonskapsler for å sikre at du får den beste opplevelsen på nettsiden vår.